Apie mus

UAB „Tikkurila“ – dažų ir pramoninių dangų gamintojo atstovas Lietuvoje. Mes priklausome įmonių grupei „Tikkurila“, veiklą Lietuvoje pradėjome vykdyti 1995 metais. Atstovaujame trims prekių ženklams: „Tikkurila“, „Vivacolor“ ir „Anza“. Šių prekių ženklų gaminių galima įsigyti prekybos centruose, statybinių medžiagų parduotuvėse ir specializuotose dažų parduotuvėse – daugiau nei 100 prekybos vietų.

Ypatingą dėmesį skiriame klientų poreikiams, pažangioms naujovėms ir aplinkosaugai. 2017 m. UAB „Tikkurila“ tapo Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos nare. Ši taryba aktyviai skatina tvarios aplinkos kūrimą ir inovacijų diegimą projektuojant, statant ir eksploatuojant žaliuosius pastatus Lietuvoje. Įmonė aktyviai prisideda prie kūrybingų ir išliekamąją vertę turinčių projektų.

Aktyviai dalijamės turima dažymo patirtimi ir skatiname mokytis dažyti. Jau kelerius metus veikiantis mūsų Mokymų centras organizuoja įvairius nemokamus seminarus apie dažymą privatiems klientams, dizaineriams, dažytojams, studentams ir kt.


Etikos kodeksas
Etikos_kodeksas

Kompanijos „Tikkurila“ etikos kodekse išdėstyti pagrindiniai mūsų darbo reikalavimai: požiūris į profesionalius verslo santykius, interesų konfliktus, bendrovės turto apsaugą, sąžiningą konkurenciją, žmogaus teises ir lygybę, sveikatą, saugumą ir aplinkosaugą bei pasitikėjimą ir privatumą.

Etikos kodeksas
 

Apie "Tikkurila" grupę

Kompanija „Tikkurila“ – Šiaurės šalių dažų rinkos lyderė, kurios gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų žaliavų pagal aukščiausius kokybės standartus. Mūsų vizija – kurti tvarią ateitį užtikrinančius gaminius.

Mūsų didžiausia rinka yra Švedija, Rusija, Suomija, Lenkija ir Baltijos šalys. Mes vykdome gamybą 8 šalyse ir esame dažų, skirtų naudoti neprofesionaliai, srities lyderiai visose mūsų pagrindinę rinką sudarančiose šalyse. Mūsų gaminiais prekiaujama daugiau kaip 40 šalių.

Savo srities profesionalų bendruomenė

Esame ne tik dažus gaminanti kompanija, bet ir 3 000 šios srities profesionalų bendruomenė – su atšiauraus klimato sąlygomis susipažinę kvalifikuoti specialistai, besivadovaujantys estetikos ir aplinkos tvarumo principais. Mūsų vertybes ir siekį kurti tvarią ateitį atspindi mūsų gaminiai.

Šiaurietiška kokybė nuo 1862 m. – nuo pradžios iki pabaigos

Pasitelkę dešimtmečius kauptą patirtį mes galime pasiūlyti savo klientams laiko ir atšiauraus klimato išbandytus aukščiausios kokybės gaminius bei paslaugas. Mes stipriname rinkoje pirmaujančius savo prekių ženklus ir didžiuojamės kurdami tradicijomis paremtas laiką pralenkiančias inovacijas.

Šiaurietiškas tvarumas

Nuo pat įsikūrimo stengiamės stebinti naujovėmis. Siekiame būti rinkos lyderiais siūlydami šios pramonės šakos pokyčius skatinančius tvarius aplinką tausojančius sprendimus ir stengiamės pranokti savo klientų lūkesčius.

2017 m. kompanijos „Tikkurila“ pajamos sudarė 582 mln. eurų. Kompanijos akcijos kotiruojamos vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Helsinki“.

Daugiau apie „Tikkurila“ grupę (angliškai)