1

Naujausios žinios

Dabar lakas „Fontedur FL Matt“ – dizaino koncepcijos dalis

Spalvinant pagal spalvyną „Pro Grey” galima suteikti pusiau skaidrias pilkas spalvas (TVT 5140–5154). Pasitelkę šį laką ir savo vaizduotę galite kurti unikalaus dizaino grindis restoranams, barams, kavinėms, prekybos centrams ir kitoms komercinėms patalpoms.


Dažai „Temadur HS 90“ – kai išvaizdai keliami itin aukšti reikalavimai

Tai nauji dvikomponenčiai didelį sausąjį likutį turintys poliuretaniniai dažai. Sudaro automobilių dažus primenančią glotnią ir švelnią dangą. Itin patvarūs ir lengvai valomi, nekreidėja ir gerai išlaiko blizgesį bei spalvą.


Sprendimai

Kompanija „Tikkurila“ siūlo aukštos kokybės aplinką tausojančius įvairios paskirties gaminius. Svarbiausias mūsų veiklos tikslas – padėti klientams pasirinkti tvarius sprendimus ir būti ilgalaikiu jų partneriu.Produktai

Kompanija „Tikkurila“ kuria ir gamina daugybę dažų bei dangų, skirtų įvairioms pramonės sritims ir įvairiems objektams dengti statybvietėje.
Dažymo sistemos

Kompanija „Tikkurila“ siūlo aukštos kokybės aplinką tausojančius dažus ir dažymo sistemas, visą jų gyvavimo ciklą teikiančius jos klientams pridėtinę vertę. Raskite savo projektui tinkamą dažymo sistemą naudodamiesi „Paieška“ arba kreipkitės į kompanijos „Tikkurila“ personalą.Paslaugos


Pramoninės metalo dangos
Tel. +370 620 71100 Povilas.Kvajauskas@tikkurila.com

Pramoninė medienos apdaila

Tel. +370 620 62282 Renatas.Belevicius@tikkurila.com