Medinės dailylentės

Siekdami patenkinti bet kokius naujus medinių dailylenčių pramonės poreikius mes jau ne vieną dešimtmetį kuriame jai skirtus gaminius bendradarbiaudami su gamintojais. Mūsų gaminių serijos „Pinja“ bei „Ultra Pro“ atitinka statybų tendencijas ir tenkina įvairius medienos pramonės bei galutinių vartotojų poreikius.


Lauke naudojamai medienai reikalinga ypač gera apsauga nuo pelėsio, todėl visuose jai skirtuose kompanijos „Tikkurila“ gaminiuose yra labai veiksmingų fungicidų.

Dažymo sistemos dažniausiai parenkamos atsižvelgiant į dengimo būdą ir sąlygas, kuriomis danga bus naudojama, – taip užtikrinamas didesnis jos patvarumas ir patikimumas.

Geriausias rezultatas pasiekiamas gamykloje du kartus padengus medieną vandeniniais akriliniais viršutinio sluoksnio dažais „Ultra Pro“ (nenaudojant atskiro grunto). Šie dažai iš karto užtikrina puikią apsaugą nuo atmosferos poveikio ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių.


Dažymo sistemos


Pusiau skaidrios dažymo sistemos


Pramoniniu būdu apdoroti mediniai paviršiai statybvietėje gali būti dengiami kompanijos „Tikkurila“ neprofesionaliai naudoti skirtais gaminiais, kad būtų užtikrintas didžiausias dangos patvarumas.

Neprofesionaliai naudoti skirti gaminiai dažų dangai atnaujinti