Patarimai_kaip_dazyti

10 auksinių dažymo darbų taisyklių


Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Nusprendę, kurį paviršių dažysite, ieškokite priemonių būtent šiam paviršiui. Informacijos rasite pardavimo vietose, internete, mūsų tinklalapyje ar Tikkurila brošiūrose.

Darbus suplanuokite iš anksto. Apskaičiuokite dažomą paviršių, nusipirkite visus darbui reikalingus įrankius.Prieš pradėdami dažymo darbus, produkto spalvą patikrinkite atlikdami bandomąjį dažymą ant nedidelio paviršiaus ploto.

Naudokite tik kokybiškus įrankius. Prastos kokybės įrankiai paprastai dengia netolygiai, gali lūžti ir kitaip sugadinti galutinį

Dėvėkite apsauginius drabužius ir kitą reikalingą apsaugą. Daugiau informacijos apie tai ieškokite etiketėse, produktų aprašymuose internete. Visuomet galite pasikonsultuoti pardavimo vietose.

Aplinkos paviršius apsaugokite nuo ploviklių ir priemonių tiškalų.

Prieš pradėdami dažyti paviršių, įsitikinkite, kad jis švarus ir tvirtas (geros būklės). Atkreipkite dėmesį, kaip paviršius buvo anksčiau apdorotas: dažai blogai sukimba su purvinu, netinkamai apdorotu paviršiumi

Atidžiai perskaitykite ant produkto etiketės pateikiamas instrukcijas. Jeigu reikalinga, daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje arba susisiekę su mumis telefonu.

Atlikdami dažymo darbus neskubėkite. Spartindami darbus neišvengsite klaidų, paviršius dengsis storu dažų sluoksniu, džius ilgai ir netolygiai bei kita.

Užtikrinkite tinkamas dažymo sąlygas. Jeigu dažymo aplinka bus per sausa, drėgna, šalta ar karšta dažai džius netinkamai, netolygiai, nesusiformuos reikalinga dažų plėvelė.

Po dažymo darbų kruopščiai nuvalykite darbo įrankius.