Sukurkite įkvepiančią darbo vietą namuose su sodriomis spalvomis


Pramoninio stiliaus dizainerė ir tinklaraštininkė Pinja Rouger sukūrė funkcionalų ir kupiną energijos darbo kambarį. Išsirinkite mėgstamiausias spalvas iš linksmų spalvų kolekcijos ir kurkite pavasarišką nuotaiką namuose.

Naudotos spalvosTiesiog perdažykite komodą

Komodos stalčiai (nuotrauka žemiau) perdažyti naudojant mokyklinių lentų dažus TIKKURILA „Liitu“ ir spalvas nuo V389 (gelsvos),  M384 (Basilica) iki tamsios Y497 (Toro) spalvos. Spalvos gali būti parenkamos ir pagal stalčių paskirtį. Jeigu naudosite mokyklinių lentų dažus TIKKURILA „Liitu“, galėsite tiesiog ant stalčių užrašyti, kas įdėta jo viduje", - apie galimą komodos funkcionalumą aiškina Pinja Rouger.

“Aš mėgstu spalvas ir visiškai nebijau naudoti ryškius tonus interjero dekoravimui. Tačiau, kai naudoju ryškias spalvas, stengiuosi jas derinti su šviesiais paviršiais ir atspalviais, kad išlaikyčiau kambario gaivumą ir ryškūs tonai galėtų sužibėti“, - pasakoja Pinja Rouger.

Pažiūrėkite, kaip ši šviesi darbo vieta buvo sukurta

Kaip patiems įgyvendinti šias idėjas?

Sienų dažymas

1. Nuvalykite paviršių ir uždenkite vietas, kurių nenorite nudažyti, naudodami apsauginę dažymo juostą.

2. Dažykite dviem sluoksniais visiškai matiniais TIKKURILA “Harmony” dažais. Didesnį plotą dažykite F390 (Horseradish), mažesnį M316 (Tomato) atspalviu. Siekdami nudažyti lygiai, naudokite prailginimo rankeną ir pakankamai dažų. Paskutinį sluoksnį dažykite ilgais potėpiais į viršų voleliu. Po dažymo nedelsiant nuimkite apsauginę dažymo juostelę.

Komodos dažymas

1. Nuvalykite ir šiek tiek pašlifuokite paviršių. Pašalinkite šlifavimo dulkes.

2. Dažykite 2-3 sluoksniais mokyklinių lentų dažais TIKKURILA „Liitu“, naudodami baldų dažymo volelį. Leiskite savaitę paviršiui džiūti ir tada jau galite rašyti tiesiai ant komodos stalčių.Maalipesu
 
Švitrinis popierius
 
Šepetėlis
 
Juosta
 
Teptukas S1
 
Volelis baldų dažymui S14
 
Universalus volelis S10
 
Vonelė S19
 
Rankena S18