Suteikite savo interjero apdailai šilumos pasitelkę metų spalvą „Terracotta“ (N405)

Žaisdami su šviesa ir naudodami skirtingus spalvos „Terracotta“ (N405) derinius suteiksite šilumos bet kokio stiliaus interjerui.

Spalva „Terracotta“ (N405)Šviesų interjerą papildykite žemės spalva „Terracotta“ (N405)

Pagyvinkite šaltą ir ramų skandinavišką interjerą metų spalva. Derindami spalvą „Terracotta“ su blankiomis neutraliomis spalvomis kurkite klasiškus derinius. Pavyzdžiui, ją idealiai papildo rafinuota smėlio atspalvio spalva „Merino“ (Y458).

Puiki idėja nudažyti spalva „Terracotta“ pagrindinį kambario baldą – ji suteiks kambariui visiškai naują akcentą. Ši spalva nėra ryški, tad neužgoš šviesesnių kambario spalvų. Parsineškite šios spalvos pavyzdį į savo namus, kad pamatytumėte, kaip ji atrodo realioje aplinkoje.Žaiskite sodriomis spalvomis

Jei norite sukurti prabangią šiltą aplinką, nebijokite derinti spalvos „Terracotta“ su kitomis žemės spalvomis. Žalia spalva šalia jos atrodys žalesnė, nes jos abi yra papildomosios spalvos. Klasikinis šio derinio pavyzdys – šios spalvos vazonuose pasodinti dideli kambariniai augalai. Nudažykite išblukusius gėlių vazonus spalvos „Terracotta“ dažais, kad pamatytumėte, ar ji tinka Jūsų namams.

Spalvos „Terracotta“ ir rausvų atspalvių deriniai sukuria švytinčią šiltą aplinką. Pavyzdžiui, išbandykite spalvas „Straw“ (H456) bei „Beetroot“ (M425) ir pamatysite, kokį įspūdi jos sukuria kartu su metų spalva.