Interjero tendencijų analitikės Ninos Bruun namai: ryškumas ir stulbinančios detalės

Interjero tendencijų analitikė ir dizainerė Nina Bruun savo namuose suderino žavią metų spalvą „Terracotta“ (N405) bei tamsią spalvą „Wrought Iron“ (Y500) su šaltomis spalvomis „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487). Rinkdamasi spalvas iš kolekcijos „Minerals“ Nina atsižvelgė į kambarių funkcijas. Pasisemkite įkvėpimo iš Ninos spalvų pasirinkimo.

Naudotos spalvosTradicinė balta iškeista į išraiškingus atspalvius

„Būdama dizainerė aš nuolat dirbu su spalvomis, todėl natūralu, kad mano namų sienos negali būti baltos. Visos kolekcijos „Minerals“ spalvos idealiai dera tarpusavyje, kad ir kurias būčiau pasirinkusi, jos būtų sudariusios nuostabų derinį. Galiausiai pasirinkau šias spalvas: metų spalvą „Terracotta“ (N405), „Wrought Iron“ (Y500), „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487).

Visos mano pasirinktos spalvos suteikia mano namų kambariams savitą stilių. Spalvos įrėmina erdvę, ir ne vien baltos spalvos pasirinkimas daug pasako apie asmenį, nes tam reikia drąsos. Buvo be galo smagu derinti tamsias ir šviesias arba šaltas ir šiltas spalvas, tai padėjo man susikurti išraiškingą interjerą.“

Svetainė prieš ir po

Kompanijos „Tikkurila“ metų spalva – žemės atspalvio oranžinė „Terracotta“ (N405) – išsiskiria tarsi meno kūrinys. Nudažius oranžine spalva nedidelį plotą jis netikėtai tampa ryškiu ir svarbiu kambario elementu. Įžengus į svetainę įvairių spalvų sienos maloniai nustebina.

Spalvas ir dažus rinkitės atsižvelgdami į kambarių funkcijas

„Prieš dažydama aš gerai apgalvojau kiekvieno kambario funkciją. Buvo gana lengva išsirinkti spalvas mano miegamajam. Nuo to, koks bus mano pabudimas ryte, gali priklausyti, kokia bus mano diena, tad aš pasirinkau šiltą šviesiai pilką spalvą „Piazza“ (Y487), nes ji mane veikia nuostabiai raminamai. Sienos nudažytos visiškai matiniais vidaus dažais „Harmony“.“

Sienų dažymas

1. Sienos dalį, kurią ketinate dažyti, nuvalykite ir įrėminkite dažymo juosta.

2. Padenkite sieną dviem vidaus dažų „Harmony“ sluoksniais.
Nina Bruun

Interjero tendencijų analitikė ir dizainerė

Nina Bruun yra garsi danų interjero dizaino tendencijų diktuotoja ir apdovanojimų pelniusi interjero spalvų bei tendencijų analitikė.