Madingas krioklys – tiesiog ant sienų

Madingą apvarvėjusios sienos efektą itin paprasta susikurti patiems. Šviesesnės spalvos naudojimas sienų viršuje sukuria didesnės kambario erdvės pojūtį.

Naudotos spalvosMadingi atspalviai sukuria savitą stilių

Varvėjimo efektas jaunuolio kambaryje sukurtas naudojat du mėlynus atspalvius: „Denim“ (N429) ir „Delft“ (S341). Eksperimentuokite rinkdamiesi sienų spalvas, klauskite namiškių nuomonės ir susikurkite Jums geriausiai tinkantį derinį. Rinkdamiesi spalvas nepamirškite, kad dažant mažą kambarį viršutinę sienų dalį patartina dažyti šviesesniu atspalviu. Kambario sienos dažytos nealergizuojančiais sienų dažais „Joker“. Šie dažai puikiai tinka vaikų kambarių sienoms dažyti, nes yra bekvapiai, nekenkia aplinkai ir yra lengvai valomi.

Kaip dažyti

Varvėjimo efektą itin lengva susikurti patiems.

1. DAŽYKITE

Pirmiausia visą sieną nudažykite sienų dažais „Joker“, spalva „Denim“ (N429).

2. KLIJUOKITE JUOSTĄ

Priklijuokite dažymo juostą ant sienos tokiame aukštyje, kur norite, kad prasidėtų varvėjimo efektas.

3. PILKITE

Atskieskite dažus „Joker“ vandeniu (vandens naudokite iki 10 tūrio proc.) ir supilkite į siaurėjantį plastikinį butelį. Priglauskite butelio kaklelį prie juostos maždaug ties viduriu ir spausdami liekite dažus, kartkarčiais butelį spūstelėdami stipriau, kad išbėgtų daugiau dažų, – taip išgausite nevienodo ilgio dryžius.

4. DAŽYKITE

Nuimkite dažymo juostą ir dažykite neskiestais dažais „Joker“, spalva „Delft“ (S341). Dažykite teptuku, didesnius plotus galite dažyti voleliu.