Atnaujinkite savo virtuvės interjerą atsižvelgdami į originalų namo architektūros stilių

Ši iš bendros namo stilistikos išsiskyrusi virtuvė buvo atnaujinta pasitelkus žalsvai pilką spalvyno „Symphony“ spalvą K497. Žalsvai pilka spalva – nepavaldi laikui.

Virtuvė prieš dažymą

Naudotos spalvosSuteikite virtuvei ryškumo pasitelkę žemės ir šviesias spalvas

Buvo siekiama atnaujinti virtuvės interjerą, kad jis derėtų prie originalaus pastato architektūros stiliaus, reprezentuojančio geriausią dešimtmečio, kai jis buvo pastatytas, suomių architektūros stilių.

Nauji blizgus tamsūs virtuvės baldai nederėjo prie originalios pastato stilistikos. Žemos lubos (būdingos laikotarpiui, kai pastatas buvo pastatytas) atrodė dar žemesnės dėl tamsių spalvų, todėl jas nutarta perdažyti šviesesnėmis spalvomis. Virtuvės baldų durelėms buvo pasirinkta blanki žalsvai pilka spalva – ji pasirodė esanti tokia pat ryški ir gaivi, kaip ir balta spalva.

Blizgios laminuotos durelės buvo nuimtos, nuvalytos ir nušlifuotos. Žalsvai pilka spalvyno „Symphony“ spalva K497 ir valymui atsparūs baldų dažai „Helmi 30“  suteikė joms visiškai naują išvaizdą. Virtuvė buvo visiškai atnaujinta vos per tris dienas. Tarpus tarp spintelių, prietaisų ir grindų savininkai uždengė vientisomis baldinėmis plokštėmis, kad virtuvė atrodytų erdvesnė ir užbaigta. Nauja įmontuojama indaplovė dabar slepiasi už dailių spintelės durelių.

Didelės baltos virtuvės plytelės buvo gerai išsilaikiusios ir derėjo prie geidžiamo stiliaus.

Dažymo instrukcija


1. VALYKITE


Nuvalykite paviršių valikliu „Maalipesu“, kad pašalintumėte visus riebalus ir nešvarumus.


2. GRUNTUOKITE


Jei reikia, visus plyšius ir duobutes užglaistykite glaistu „Presto“. Švelniai pašlifuokite ir padenkite vienu sukibimą gerinančio grunto „Otex Akva“ sluoksniu.


3. DAŽYKITE


Dažykite vienu arba dviem baldų dažų „Helmi 30“ sluoksniais. Naudokite purkštuvą arba volelį, kad dažų danga būtų vienoda.

Naudotos priemonės


 
 
Otex Akva
 
Maalipesu
 
Volelis ir vonelė
 
Švitrinis popierius