„Color Now 2018“ – idėjos spalvų mėgėjams

Rinkdamiesi spalvas pasikliaukite savo nuojauta

„Pamerkti teptuką į dažus ir išvysti savo darbo rezultatą – nuostabus jausmas. Kurdami spalvų kolekciją savo 2018 m. žurnalui „Color Now“ mes taip pat galvojame apie ramybės siekį ir norą ką nors padaryti savo pačių rankomis. Sukurti šią autentiškų spalvų gamą įkvėpė gamta bei skirtingos jos stichijos – oras ir žemė. Metų spalva – „Terracotta“ (N405) – įkūnija tradicijas, meistriškumą bei savitumą ir bet kokiai erdvei suteikia nuostabaus šilto švytėjimo.

Rinkdamiesi asmeninę spalvų paletę nebijokite eksperimentuoti. Pasikliaukite savo nuojauta. Pradėkite nuo vienos sienos ir pamatysite, kaip spalvos gali Jus paveikti.”

Marika Raike, kompanijos „Tikkurila“ Dizaino skyriaus vadovėPristatome vertinimo komisijos narę 

Danų interjero tendencijų analitikė ir dizainerė Nina Bruun

„Pilkos ir baltos spalvos vyravimas pagaliau baigiasi – Šiaurės šalių dizaineriai atsisako blankių spalvų paletės ir linksta prie individualaus spalvų parinkimo. Spalvos ir vėl tampa saviraiškos priemone. Būdama dizainerė aš nuolat dirbu su spalvomis, todėl natūralu, kad mano namų sienos negali būti baltos. Kompanijos „Tikkurila“ metų spalva – „Terracotta“ (N405) – tapo labai svarbiu dizaino elementu mano svetainėje. “ Sužinokite, kaip Nina numato spalvų tendencijas >>


2018 m. spalvų paletės idėjos