Pasiduokite išraiškingų kolekcijos „Minerals” žemės spalvų žavesiui

Spalvų kolekcija „Minerals“ sujungia klasikines oro ir žemės spalvas. Raudona spalva su rudais atspalviais, blanki smėlio spalva, visi mėlynos spalvos atspalviai ir tamsiai pilka spalva idealiai dera tarpusavyje, kaip ir gamtoje. Nebijokite savo namų interjere derinti vien šiltų spalvų arba žaisti šaltų ir raudonų spalvų deriniais.

Spalvų kolekcija „Minerals“ Spalvos yra orientacinės, prašom palyginti jas su tikrais spalvyno „Feel the Color“ spalvų pavyzdžiais.

Natūralios žemės spalvos įkvėpė sukurti spalvų kolekciją

Kompanijos „Tikkurila“ 2018 m. spalvų kolekcija „Minerals“ – tai jos Dizaino skyriaus vadovės Marikos Raike, interjero tendencijų analitikės Ninos Bruun ir kūrybinės agentūros „Leroy“ vadovės Päivi Häikiö bendrų pastangų vaisius.

„Skandinaviškas interjero stilius pamažu pereina prie labiau europietiškos žemės spalvų paletės. Skirtinga tekstūra ir skirtingas blizgumas spalvų deriniams suteikia visiškai naują aspektą“, – sako Nina Bruun, apibūdindama 2018 m. spalvų kolekciją.

„Raminamai veikiančios spalvos – tai tarsi protestas prieš nepaliaujamą kasdienio mūsų gyvenimo triukšmą bei skubą. Neutralios natūralios spalvos teikia ramybės“, – sako Marika Raike, kalbėdama apie savo įkvėpimo šaltinį. 

Pamatykite, kaip buvo išrinkta metų spalvų kolekcija

Pristatome vertinimo komisiją

Nina Bruun

Interjero tendencijų analitikė ir dizainerė

Nina Bruun yra garsi danų interjero dizaino tendencijų diktuotoja ir apdovanojimų pelniusi interjero spalvų bei tendencijų analitikė.

Päivi Häikiö

Kūrybinės agentūros „Leroy“ kūrybos vadovė

Päivi Häikiö yra grafikos dizainerė, sukūrusi daugybės Suomijos dizaino srities prekių ženklų vizualizaciją.

Marika Raike

Kompanijos „Tikkurila“ Dizaino skyriaus vadovė

Marika Raike, kompanijos „Tikkurila“ Dizaino skyriaus vadovė, yra kompanijos ekspertė spalvų derinimo ir parinkimo klausimais.