2019 m.  spalvų kolekcija „Color Now“– idėjos spalvų mėgėjams

2019 m. spalvų kolekciją „Color Now“ sukurti įkvėpė netikėtuose dalykuose atsiskleidžiantis grožis. Optimistiškai nuteikiančių spalvų kupina kolekcija perteikia optimistinį požiūrį į ateitį. Susipažinkite su metų spalva bei 2019 m. spalvų kolekcija „Color Now“ ir pasisėmę įkvėpimo kurkite spalvų derinius.

Linksmai nuteikianti spalva „Flamingo“ (K319) išrinkta 2019 metų spalva!

„Šviesiai rausva spalva „Flamingo“ (K319) spinduliuoja teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką.“Susipažinkite su spalvų vertinimo komisija

„Mėgstu keistus ir įdomius spalvų derinius, tad šiais metais galiu rinktis iš daugybės variantų“

Spalvų ekspertė Irina Hanhisalo.


Susipažinkite su komisijos nariais – mados tendencijų bei spalvų ekspertais – ir sužinokite, su kokiomis spalvomis jie siūlo derinti metų spalvą.

2019 m. spalvų kolekcija „Color Now“ suteikia galimybę žaisti spalvomis ir pamėgti naujus atspalvius. Kolekcija atspindi dvi pagrindines tendencijas – kontrastingų ir pereinančių spalvų derinimą. Įsivaizduokite neįprastus spalvų derinius ir pereinančių spalvų aprangą bei interjerą.


  • Susikurkite žavų interjerą derindami pereinančias spalvas

    Pereinančių spalvų derinimas – populiari tendencija mados pasaulyje. Derindami panašias spalvas lengvai susikursite harmoningą ir elegantišką interjerą.
  • Kurkite madingą savitą interjerą derindami kontrastingas spalvas

    Atėjo metas derinti kontrastingas spalvas. Užuot naudoję klasikinius spalvų derinius rinkdamiesi spalvas būkite žaismingi.