2019 m. spalvų kolekcija

 2019 m. spalvų kolekciją „Color Now“ sukurti įkvėpė netikėtuose dalykuose atsiskleidžiantis grožis. Optimistiškai nuteikiančių spalvų kupina kolekcija perteikia optimistinį požiūrį į ateitį. Metas derinti pereinančias ir kontrastingas spalvas taip, kaip Jums patinka!

Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis, flamingų pulkai, sultingi vaisiai ir Majamis. 2019 m. spalvų kolekcijos „Color Now“ įkvėpimo šaltinis – saulėti Karibų paplūdimiai, ryškiaplunksniai atogrąžų paukščiai ir nostalgiją žadinantis serialo „Auksinės merginos“ („Golden Girls“) herojų pasaulis.

Ant mados podiumo ir parodose karaliaujančios ryškios spalvos dabar tapo madingos interjere. Ir tai visiškai logiška. Po ilgai trukusio minimalizmo ir blankių atspalvių periodo troškome ko nors naujo. Metas suteikti interjerui žaismingumo ir žvelgti į ateitį optimistiškiau.

2019 m. spalvų kolekcija „Color Now“ suteikia galimybę žaisti spalvomis ir pamėgti naujus atspalvius. Kolekcija atspindi dvi pagrindines tendencijas – kontrastingų ir pereinančių spalvų derinimą. Įsivaizduokite neįprastus spalvų derinius ir pereinančių spalvų aprangą bei interjerą. Ne paslaptis, kad pereinančių spalvų deriniai atrodo puikiai. Mes vis dar žavimės jais ir tebenorime jų. Bet kontrastingų spalvų deriniai taip pat gali atrodyti nuostabiai. Būtent juos mes labiausiai rekomenduojame rinktis 2019 metais. Derinant kontrastingas spalvas gimsta nuostabūs dalykai, ir mes turėtume pasistengti, kad taip nutiktų dažiau. Paverskite kontrastą derme. Nes priešybės taukia!


2019 m. spalvų kolekcija„Color Now“

Raudoni atspalviai

Raudonų atspalvių paletę sudaro itin subtili rausva spalva „Magnolia“ (H320), metų spalvos titulą pelniusi ryški spalva „Flamingo“ (K319), kultinė raudona spalva „Reef“ (M319) ir tamsi rafinuota spalva „Nectar“ (L418).

Geltoni atspalviai

Naujoje kolekcijoje gausu geltonų atspalvių. Gelsva spalva „Cocoa butter“ (F392) – šilta ir subtili, „Grapefruit“ (S302) – saulėta ir ryški, „Ducat“ (L392) – garstyčių geltonumo, o „Beeswax“ (L396) turi oranžinį atspalvį.

Mėlyni atspalviai

 Naujoje kolekcijoje rasite įvairių raminamai nuteikiančių mėlynų atspalvių. „Crystal“ (G371) – labai šviesi mėtų atspalvio melsva spalva, „Lilac“ (J426) – švelni balsvai violetinė. Skaisti melsva spalva „Sky“ (J356) primena giedrą dangų, o „Macaw“ (M354) yra klasikinė ryškiai mėlyna spalva, būdinga arų plunksnoms. „Atlantis“ (L433) – raminamai veikianti pilkšvai melsva spalva.

Žali atspalviai

Į kolekcija įeina trys labai skirtingi žali atspalviai. Spalva „Emerald“ (L373) – ryškiai žalia, „Amazon“ (M386) primena tamsias samanas, o „Abyss“ (N439) – labai tamsi, beveik juodai žalia.


Kaip naudotis kolekcija

Kolekcija apima dvi pagrindines tendencijas – kontrastingų ir pereinančių spalvų derinimą.