Spalvų vertinimo komisija

Kompanijos „Tikkurila“ spalvų vertinimo komisija išrinko metų spalvą ir sudarė 2019 m. spalvų kolekciją. Susipažinkite su komisijos nariais – mados tendencijų bei spalvų ekspertais – ir sužinokite, su kokiomis spalvomis jie siūlo derinti metų spalvą.

Irina Hanhisalo

Kompanijos „Tikkurila“ spalvų rinkodaros vadovė Kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina turi aiškią mados tendencijų viziją, ir jos kūrybinė patirtis neapsiriboja kuria nors viena sritimi. Naujausia jos pasitelkta sritis – mados pasaulis.

„Mane žavi neįprasti ir įdomūs deriniai. Šių metų kolekcija atveria daugybę spalvų derinimo galimybių – pavyzdžiui, su metų spalva idealiai dera spalva „Ducat“ (L392).“

Susanna Björklund

Interjero tendencijų analitikė, žurnalistė. Susanna – autoritetinga dizaino ekspertė ir ateities tendencijų prognozuotoja, dėl savo įžvalgų pelniusi pripažinimą tiek Suomijoje, tiek užsienyje.


„Aš metų spalvą siūlyčiau derinti su spalva „Crystal“ (G371).“

Niclasas Engsällas

Kūrybos agentūros „Grow“ vadovas, menininkas. Niclaso kūrybinė veikla apima daugybę sričių: kiną, madą, žiniasklaidą, dizainą ir meną. Kūrybos agentūroje „Grow“ jis vadovauja plataus mąsto tarptautinių prekių ženklų kaitos kūrybiniam procesui.

„Man patinka eksperimentuoti, ir aš skatinu tai daryti visus pasitelkus šių metų spalvų kolekciją.“

Marika Raike

Kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė.  20 metų kompanijoje dirbančios ir nenumaldomą aistrą spalvoms jaučiančios Marikos užduotis – užtikrinti, kad kompanija „Tikkurila“ išliktų progresyvi ir diktuotų šios pramonės šakos mados tendencijas. Jos itin vertinamas kūrybinis mąstymas yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis visiems aplinkiniams.