Spalvų deriniai "Feelings"

Feelings katalogasAtnaujinti spalvų deriniai „Feelings“ leis Jums išsirinkti tinkamiausias spalvas ir prie jų derančius atspalvius. Dizaineriai ir dažytojai profesionalai išskiria 5 pagrindinius stilius, apibūdinančius skirtingus žmogaus temperamento tipus. Rinkitės spalvas pagal savo būdo bruožus!

 

Spalvų deriniai parinkti atsižvelgus į klientų komentarus ir pastabas. Sistema padeda išsirinkti spalvas ir priderinti atspalvius. Tai puiki pagalba ieškantiems įkvėpimo ir norintiems susikurti darnų interjerą.

 

Kiekvienam stiliui profesionalai parinko po 9 spalvų derinius, juos sudaro iš viso 45 atspalviai.  


Koks Jūsų temperamento tipas?

Atidžiai įsižiūrėkite ir išsirinkite Jums labiausiai patinkantį spalvų derinį – taip sužinosite savo temperamento tipą. Be abejo, kiekvienas žmogus yra unikalus, tad renkantis spalvas savo namų interjerui nereikėtų šio testo rezultatų interpretuoti kaip vienintelio galimo varianto.

 

Pagrindinė šios sistemos idėja – pateikiant spalvų derinius palengvinti interjero spalvų pasirinkimą. Jums gali tikti ir patikti keli skirtingų tipų deriniai – išmėginkite juos visus!
DĖMESIO!

Jūsų kompiuterio ekrane atvaizduojamų atspalvių tikslumas priklauso nuo jo techninių parametrų. Išsirinktų spalvų tikslumą rekomenduojame pasitikrinti mūsų partnerių parduotuvėse.