Feelings Facade katalogas

Feelings_FacadePaveikslėlyje pavaizduotas namas, nudažytas Feelings Facade spalva Nr. 6 (Haapala).


Tikkurila kataloge pateikiama 40  spalvų derinių išorės paviršių dekoravimui. Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį derinį ir naudodamiesi pavyzdžiais lengvai atnaujinkite savo namus.


Didžiausiame plote pateikiama spalva, skirta dideliam plotui dažyti (namo fasadui). Aukščiau (mažesniuose plotuose) pateikiami atspalviai - detalėms išryškinti (pavyzdžiui, langų rėmams, langinėms ir kita).

Prieš išsirenkant spalvas

Pradedant dažyti namą, svarbu atsižvelgti ir į tai, kokioje aplinkoje namas pastatytas. Pateikiami pavyzdžiai leis išsirinkti tinkamiausią derinį ir sukurti harmoningą vaizdą, derantį su aplinka.

Pagalvokite, kokios spalvos Jums patinka, kokio namo visada norėjote. Išsirinkus spalvą, labai pravartu pavartyti paveikslėlių galeriją internete su tokios spalvos namais ir pasižiūrėti, kaip tokia spalva dera ant paviršiaus. Rekomenduojame pasirinkti kelias spalvas ir jas palyginti tarpusavyje gyvai. Laikykite spalvos pavyzdžius statmenai paviršiui, tuomet spalva kris teisingu kampu ir atsiskleis geriausiai.


Atnaujinant seną paviršių


Paprastai atkurti buvusią seną spalvą nėra sudėtinga, apžiūrėkite senų dažų likučius ir turėkite omenyje, kad laikui bėgant spalva blunka, tad Jums greičiausiai reikės ryškesnės spalvos, nei ją matote ant norimo perdažyti paviršiaus.

Dažant naują paviršių

Išsirinkite Jums labiausiai patikusį spalvų derinį ar kelis. Namo detales rekomenduojama dažyti derančiu prie pagrindinės spalvos atspalviu, taip namas įgis išskirtinumo, jaukumo ir neatrodys pernelyg vientisas. Atsižvelkite į aplinką, kurioje namas pastatytas, įvertinkite kokios spalvos dominuoja ir kokie atspalviai prie jų derintųsi, tokiu būdu namas harmoningai išsiskirs iš aplinkos.

Atsparios spalvos

Lauke esantys paviršiai yra nuolatos veikiami aplinkos veiksnių (vėjo, lietaus, UV saulės spindulių). Atsižvelgiant į tai, Tikkurila produktai lauko darbams sukurti taip, kad Jūsų namai išliktų tvirti ir gražūs ne vienerius metus.

Spalvų deriniai

Kaunis Talo 29. Riihela Kaunis Talo 6. Haapala
29. Riihelä 6. Haapala
Kaunis Talo 16. Peltola Kaunis Talo 4. Koivula
16. Peltola 4. Koivula

Pavaizduotuose deriniuose matyti, kaip pagrindinės spalvos dera su atspalviais. Atspalviai skirti namo detalėms nudažyti: langų rėmams, langinėms, lietvamzdžiams, stogams ir kita. Nepamirškite atnaujinti ir kitus, aplink namą esančius objektus - tvorą, suoliukus, pavėsines. Spalvų pagalba galite išryškinti arba paslėpti aplink namus esančius paviršius.

Akcentai

Kaunis Talo 11. Vuokkola Kaunis Talo 2. Suomela
11. Vuokkola  2. Suomela
Kaunis Talo 31. Ruuhela Kaunis Talo 40. Saarela
31. Ruuhela 40. Saarela


Atspalviai padeda sukurti akcentus. Naudokite pagrindinės spalvos (kuri paprastai yra šviesesnė) atspalvius. Raudona, oranžinė, žalia, mėlyna spalvos padeda išryškinti neutralias spalvas.

Spalva ir šviesa

Pasirinktas spalvas visada apžiūrėkite natūralioje saulės šviesoje. Norėdami pamatyti, kaip priklausomai nuo apšvietimo spalva kinta, apžiūrėkite ją šešėlyje ir įsitikinkite, kad net ir esant tamsiam paros metui, ši spalva Jums patinka. Taip pat spalva kiek kinta priklausomai nuo paviršiaus nelygumų, pavyzdžiui, tarp medinio namo lentų įdubų spalva bus kiek tamsesnė, nei ant lygaus paviršiaus.


Išmėginkite atspalvius su spalvų parinkimo programa

Visus atspalvius rasite spalvų parinkimo programoje. Programa padės vizualiai pamatyti, kaip Jūsų išsirinktos spalvos dera ant paviršių, padės išsirinkti Jums patraukliausią variantą. Išmėginkite!


Gražūs namai!
Anna Wetterstrand, Marika Raike, Marja Koivusaari
Spalvų dizaineriai, Tikkurila


DĖMESIO!

Atspalviai kompiuterio ekrane  atvaizduojami tiek tiksliai, kiek tai gali Jūsų technikos parametrai. Išsirinktas spalvas rekomenduojame pasitikrinti specializuotose mūsų partnerių parduotuvėse.
Jeigu nematote spalvų pavydžių, parsisiųskite programą Flash Playre
čia.