Kaip kurti gėlių derinius?

Pasisemkite įkvėpimo ir sužinokite, kaip gėlės gali virsti gražiomis Jūsų namų dekoracijomis. Jaunoji Suomijos metų dizainerė Laura Väinölä dalinasi patarimais, kaip sukurti įspūdingą gėlių kampelį, derinant įvairias gėlių rūšis.


Laura Väinölä gėles perka iš didmenos platintojo, kuris gali pasiūlyti didesnį gėlių pasirinkimą, nei įprastas floristas. Savo darbuose dizainerė demonstruoja neįprastus alternatyvius tradicinių rožių panaudojimo sprendimus. Vasarą ji ieško natūralių medžiagų, naudoja samanas, renka pievų ir miškų gėles.

„Spalvos yra puikus būdas išreikšti savo jausmus ir asmeninį stilių. Jos padeda atkreipti dėmesį į detales. Man patinka žaisti su kontrastais ir papildomomis spalvomis. Grynų spalvų ir tonų derinys užtikrina itin įdomų galutinį rezultatą.“,- pasakoja Laura Väinölä.5 gėlių dekoravimo idėjos

1. Skintų gėlių stilius

Geriausias būdas sukurti puikų gėlių derinį, kuris ilgai laikytųsi - pašalinti visus lapus nuo stiebo ir kasdien keisti vandenį vazoje. Taip pat svarbu kasdien šiek tiek pakirpti gėlės stiebą.

2. Idėjos slypi mene ir madoje

Vietoj to, kad semtumėtės įkvėpimo iš floristo, ieškokite įkvėpimo mene. Nesibaigianti gėlių tema yra visada madinga. Gėlės – puikus būdas, siekiant pabrėžti geriausias namų detales.

3. Žaidimas su kontrastais

Grynų spalvų ir tonų derinys daro galutinį rezultatą ypatingu. Raskite įkvėpimą savo namų gėlių deriniams tiesiog derindami skirtingų atspalvių gėles. Pabandykite sodriai raudoną Wildrose (N338), švelniąją Forget-me-not (H353). Daugiau įkvėpimo spalvyne “Feel the Color”.

4. Nesenstantys lobiai

Žavingiausia tai, kad geriausi gėlių deriniai yra nesenstantys ir niekada neatsibostantys! Jūs turite gerbti natūralų gėlių ciklą savo deriniuose. Paprastai gerai prižiūrėtos gėlės gali išlikti nenuvytusios iki keturių savaičių. Jeigu nėra galimybės turėti šviežių gėlių, Jūs visada galite sukurti puikų nuvytusių gėlių derinį.

5. Gabalėlis gamtos namuose

Derinkite samanas ir pievų gėlės ir kurkite natūralias dekoracijas. Tai ne tik pagražins namų interjerą, bet ir atneš dalelę gamtos į Jūsų namus.

Įkvepiančios spalvos:

Jaunoji Suomijos 2016 metų dizainerė Laura Väinölä labiausiai žinoma dėl sukurto gėlių derinimo prekės ženklo Flora & Laura. Ji taip pat yra dizaino, fotografijos ir vaizdo produkcijos agentūros kūrybos direktorė ir Suomiško dizaino prekės ženklo „Prie Helsinki“ direktorė“.