Feelings katalogas

Feelings katalogasAtnaujintas Feelings spalvų katalogas, sukurtas pagal spalvų derinių sistemą, kuri leis išsirinkti Jums tinkamiausias spalvas ir prie jų derančius atspalvius. Pasaulio dizaineriai bei dažytojai profesionalai išskiria 5 pagrindinius stilius, kurie skiriasi tarpusavyje apibūdindami skirtingus žmonių temperamentus. Rinkitės spalvas pagal savo būdo bruožus!


Spalvų deriniai parinkti atsižvelgiant į klientų komentarus bei pastabas. Sistema laidžia išsirinkti mėgstamiausias spalvas ir atrasti atspalvius, derančius su pasirinktomis spalvomis. Tai puiki pagalba ieškantiems įkvėpimo, siekiantiems susikurti darnų interjerą.


Kiekvieną stilių sudaro profesionalų parinktos 9 spalvų kombinacijos. Spalvų derinius sudaro 45 atspalviai, čia taip pat rasite spalvas, tinkančias metalo paviršiams ir skaidrioms priemonėms dažyti.

Kokio tipo žmogus esate?

Atidžiai įsižiūrėkite ir pagalvokite, kuris spalvų derinys Jums labiausiai patinka, pagal tai galite įvertinti, kokio tipo žmogus esate. Žinoma, kiekvienas žmogus yra unikalus, tad nereiktų manyti, kad tai testas, būtinai Jums parodysiantis, kokio tipo spalvas turėtumėte naudoti savo namų interjere.


Pagrindinė šios sistemos idėja -  atrasti derinius ir taip palengvinti darbą, organizuojant interjero darbus. Jums gali tikti ir patikti keli skirtingų tipų deriniai, pirmyn - išmėginkite juos!
DĖMESIO!

Atspalviai kompiuterio ekrane  atvaizduojami tiek tiksliai, kiek tai gali Jūsų technikos parametrai. Išsirinktas spalvas rekomenduojame pasitikrinti specializuotose mūsų partnerių parduotuvėse.